Tematyczne imprezy firmowe w górach.

Autor: poetka Data: 11 mar 2014 Kategoria: Góry, Imprezy |

Warto przemyśleć pomysł zorganizowania firmowej imprezy z określonym tematem przewodnim. Opcji jest wiele. Tym bardziej jeśli na miejsce organizacji wybierzemy góry.

Celem imprezy firmowej jest integracja uczestników. Zdarza się, że uczestnictwo w imprezie jest formą nagrody dla pracownika. Tak czy inaczej ma być fajnie! Może się zdecydować na wyjazd sportowy lub ekstremalny. W trakcie pobytu zasmakujemy wspinaczki górskiej, skoku na linie, raftingu, rajdu samochodami terenowymi. Opcja atrakcyjna, lecz nie dla każdego. W przypadku pracowników sceptycznie nastawionych do ruchu można zaplanować biesiadę góralską połączoną z kuligiem (w zimie tradycyjny, latem zielony) w czasie którego nastąpi napad zbójnicki. Warto pamiętać, że w polskich górach działają najlepsze hotele SPA. Wyjazdy do SPA szczególnie lubiane są przez damską część pracowników, aczkolwiek również panowie wykazują zainteresowanie takimi imprezami.

Jeśli brakuje Ci pomysłów możesz zwrócić się do firmy eventowej. Na podstawie zainteresowań uczestników imprezy oraz planowanego budżetu przygotowują one różne warianty imprez w górach.

Tagi:, , ,

Komentowanie wyłączone.

Copyright © 2020 KONFERENCJE / IMPREZY INTEGRACYJNE / EVENTY