Tanie wakacje w górach.

Autor: poetka Data: 11 mar 2014 Kategoria: Góry, Hotel |

Wakacje!!! Nadszedł czas na długo oczekiwane wakacje. Jedni są szczęśliwi i już teraz nie mogą się doczekać wyjazdu. Innym sen z powiek spędza myśl za co i za ile pojadą? Mamy kilka prostych trików dzięki którym zaoszczędzisz sporą kwotę. Dzielimy się nimi z Wami!

1. Poluj na oferty specjalne

Wiesz już że chcesz jechać w góry. Obierasz za cel Alpy lub Pireneje. W takim wypadku szukaj ofert first minute (przed sezonem) lub last minute (po sezonie).  Biura podróży oferują nawet 50 procentowe rabaty. Nie musisz również wybierać opcji all inclusive (definicja słowa: http://pl.wikipedia.org/wiki/All_inclusive). To najdroższy wariant. Warto wybrać opcje z śniadaniem i obiadokolacją lub apartament z aneksem kuchennym.

2. Zaplanuj urlop w Polsce

Przy ładnej pogodzie i w pięknym miejscu urlop w Polsce może spokojnie konkurować z urlopem w Hiszpanii czy Chorwacji. Odpadają koszty związane z wydatkami na samolot czy paliwem i noclegami w trasie. Kwota za dobę od osoby również będzie mniejsza. Poza tym wszystkie przyjemności na jakie chciałbyś pozwolić sobie w czasie wakacji w górach kosztują znacznie mniej.

3. Wyjedź całą paczką

Jak wiadomo w kupie siła. Jeśli nie stać cie na wyjazd do górskie spa pomyśl o tym by zabrać ze sobą przyjaciół i znajomych z którymi wynajmiesz domek w górach czy rozłożysz namiot. Na pewno nie będzie nudno. Będzie za to tanio!

Może skusisz na któryś z pomysłów? Udanych wakacji!

Tagi:, , ,

Komentowanie wyłączone.

Copyright © 2020 KONFERENCJE / IMPREZY INTEGRACYJNE / EVENTY