Tanie wakacje w górach – inne opcje.

Autor: poetka Data: 11 mar 2014 Kategoria: Góry, Hotel |

Cieszymy się, że wcześniejszy artykuł przypadł wam do gustu. Temat jest na topie. A, że do głowy przyszły nam jeszcze inne pomysły chcemy się także nimi podzielić z wami!

4. Nie kuś losu

Będąc już na miejscu staraj się jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Mamy tu na myśli szlaki górskie, hale czy jeziora. Unikaj zapełnionych stoiskami z pamiątkami rynków, placów i deptaków. Zwłaszcza, jeśli wyjechałeś na wakacje z dzieckiem. One zawsze będą chciały mieć jeszcze jedną i jeszcze jedną pamiątkę. Nigdy nie kończy się na jednej. Prawdziwą zmorą są również wszelkiego typu automaty do gry. Dziecko nie da się odciągnąć od niego dopóki on i ty nie wydacie ostatniej dwuzłotówki. Zamień drogie knajpki czy restauracje w hotel w górach na piknik na górskiej polanie.  To niecodzienna atrakcja, którą zapamiętają wszyscy a niezbędne produkty możesz zakupić w sklepie. Tanio, romantycznie i z pomysłem :-)

5. Zabierz atrakcje ze sobą

Wybierając się w góry samochodem warto wypełnić bagażnik po brzegi. Jeśli wiesz, że nie będziesz spędzał całych dni na pokonywaniu szlaków górskich pieszo zabierz ze sobą rower. Trasy downhillowe w naszym kraju należą do najlepszych. dobry pomysłem jest spakowanie książki, którą od dawna mieliśmy ochotę przeczytać lecz zawsze brakowało nam czasu. Jeśli wyjechałeś na wakacje z paczką znajomych  możecie zabrać gry planszowe, piłkę lub paletki do badmintona.

Wierzymy, że uda Wam się coś wcielić w życie! Zaproponowane opcje sprawdzą się nie tylko w czasie wakacji. Ferie czy majówka w górach także będą idealna.

Tagi:,

Komentowanie wyłączone.

Copyright © 2020 KONFERENCJE / IMPREZY INTEGRACYJNE / EVENTY