Staże w górskich hotelach.

Autor: poetka Data: 24 lut 2013 Kategoria: Góry, Hotel |

 

Kluczowe hotele położone w najpiękniejszych górskich regionach naszego kraju zachęcają tegorocznych studentów i absolwentów do odbycia u nich stażu lub praktyki. To ogromna szansa dla młodych i przedsiębiorczych ludzi, którzy chcą się przekonać na własnej skórze jak wygląda specyfika pracy w hotelu oraz skonfrontować wiedze teoretyczną z praktyką. Staż lub praktyka w najlepszych ośrodkach noclegowych kraju otwiera drzwi do uzyskania dobrej pracy. Może być także mobilizacją do rozpoczęcia własnej działalności hotelarskiej.

Pomijając zalety i korzyści czysto naukowe, warto zwrócić uwagę na inny aspekt staży i praktyk. Przede wszystkim staże to doskonała okazja do zarobienia własnych pieniędzy na dalsze kształcenie lub rozkręcenie własnego biznesu. Oczywiście stażyści nie zarabiają tyle co etatowi pracownicy, ale stawki kształtują się w tym roku na bardzo przyzwoitym poziomie. Jeśli przy okazji poznamy interesujących ludzi z branży, którą się pasjonujemy oraz zwiedzimy najpiękniejsze regiony Polski to z całą pewnością jest o co walczyć. Staże i praktyki organizowane będą przez cały rok w największych i najpopularniejszych miejscowościach turystycznych, z których pozwolimy sobie wymienić zaledwie: Zakopane, Białkę Tatrzańską, Szczawnice czy Krynice-Zdrój. Studenci będą mieli do wyboru dwumiesięczne staże wakacyjne  w okresie lipca i sierpnia oraz miesięczne praktyki feryjne w styczniu lub lutym.

Jeśli więc jesteś studentem i nadal zastanawiasz się co zrobić z wakacjami, feriami, długim weekendem, to rozwiązanie wydaje się dla Ciebie idealne. Oczywiście w sieci oraz w środowisku akademickim krążą różne opinie na temat staży i praktyk, ale nie warto się zniechęcać. Pamiętaj, że wiedzy zdobytej w tracie tych kilku tygodni pracy nikt Ci nie odbierze, a pozycja w CV może zagwarantować Ci ciekawą pracę.

staż

Tagi:, , , ,

Komentowanie wyłączone.

Copyright © 2020 KONFERENCJE / IMPREZY INTEGRACYJNE / EVENTY