Responsywna strona internetowa.

Autor: poetka Data: 18 paź 2018 Kategoria: Biznes |

Corocznie przybywa osób korzystających z Internetu przez różne urządzenia mobilne. Przeglądanie Facebooka na telefonie czy dokonywanie zakupów poprzez tablet przestało być czymś wyjątkowym. W dobie urządzeń z ekranami o różnej wielkości nowoczesne strony internetowe muszą być responsywne.


mobile-devices

 

Strona mobilna to strona, której układ automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest przeglądana. Niezależnie od tego czy jest to smartfon czy notebook wyświetlane na ekranie treści skalują się tak, aby były czytelne i wygodne w odbiorze. Strony responsywne zapewniają dokładniejsze i przyjemniejsze przeglądanie. Graficy i programiści prześcigają się w tworzeniu stron prostych w obsłudze, po których można swobodnie poruszać się zarówno za pomocą myszki jak i palca.

 

Warto zainwestować w responsywną stronę dla swojej firmy z dwóch powodów. Po pierwsze zwiększamy grono odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami. Po drugie Google „faworyzuje” tego typu strony.

 

Lata kiedy przeglądaliśmy strony internetowe na komputerach stacjonarnych lub laptopach minęły bezpowrotnie. Responsywność stron to nie dodatek, ale konieczność. Czy chcemy czy nie musimy przystosować się do otaczających realiów.

Tagi:, ,

Komentowanie wyłączone.

Copyright © 2020 KONFERENCJE / IMPREZY INTEGRACYJNE / EVENTY