Nie ma nic gorszego od banalnej imprezy integracyjnej.

Autor: poetka Data: 7 maj 2018 Kategoria: Imprezy |

Nie ma nic gorszego od banalnej imprezy integracyjnej. Wie o tym każdy, kto choć raz został zaproszony na tego rodzaju imprezę. Na początku czujemy się fantastycznie. I mamy ku temu powody.

Zostaliśmy zaproszeni na firmową imprezę integracyjną, co jednoznaczne jest z faktem, że zostaliśmy docenieni przez naszego pracodawce, który specjalnie dla nas i z myślą o nas ją organizuje. A skoro go na to stać, oznacza to również, że firma prosperuje świetnie. W jasnych barwach jawi się nam zatem nasza przyszłość zawodowa. Bo kto ponosi koszty związane z organizacją imprezy integracyjnej dla pracowników, by chwile potem ich zwolnić? A to nie koniec plusów. Czeka nas kilka dni relaksu, w pięknym i komfortowym miejscu oraz moc niesamowitych atrakcji, jakie przygotowała dla nas firma. W głębi duszy liczymy na szaloną zabawę, może przeżycie czego naprawdę ekstremalnego. Tyle razy słyszało się przecież o imprezach integracyjnych, w czasie których można było np. przeprawić się pontonem przez rzekę czy przelecieć się balonem. Być może sami nigdy nie zdecydowalibyśmy się na udział w czymś tak szalonym, albo zwyczajnie nie byłoby nas na to stać. Wyobraźnia zaczyna szaleć i ciężko jest nam utrzymać pragnienia na wodzy. Jeśli zaplanowany przez firmę event spełni nasze oczekiwania będziemy naprawdę szczęśliwi. Gorzej jeśli tak się nie stanie. Co wtedy?

Oczywiście nikt nam nie obiecywał „fajerwerków” ale i tak zaczniemy czuć żal. Do kogo? Nasza podświadomość podsunie nam oczywiście naszą firmę. Obudzi się w nas poczucie krzywdy i oszukania. Zaczniemy więc wyładowywać swoją frustrację w pracy. Co oznacza to dla firm?  Osiągnięcie efektu przeciwnego do zamierzonego, a co za tym idzie wyrzucenie pieniędzy w błoto.

Dlatego jeśli nie masz pomysłu na niebanalne spędzenie czasu dla swoich pracowników przemyśl dwa razy zanim zdecydujesz się na organizację imprezy integracyjnej. A może warto skorzystać z pomocy? Istnieje wiele firm, które specjalizują się w organizacji różnego rodzaju spotkań firmowych, typu konferencje czy szkolenia. Korzystając z ich rad oraz doświadczenia możesz mieć naprawdę niebanalną imprezę firmową. Obiekty tego typu oferują także niebanalne sposoby na spędzenie czasu w trakcie wakacji, ferii czy na weekend w górach. Być może rozważysz wysłanie najlepszych pracowników, w ramach nagrody, na wczasy z dziećmi lub Boże Ciało w górach.

Tagi:, , ,

Komentowanie wyłączone.

Copyright © 2020 KONFERENCJE / IMPREZY INTEGRACYJNE / EVENTY